RESTAURANTS IN LATVIA

HOTELS IN LATVIA

Kopā ar Jūrmalas pilsētas domi tūrisma izstādes „IMTM 2019” stendā piedalās kūrortviesnīcas “Hotel Jūrmala Spa”, tūrisma kompānijas “Baltijas ceļojumu grupa”, Latvijas viesnīcu un restorānu asociācijas un Rīgas tūrisma attīstības biroja LIVE RĪGA pārstāvji.

Izraēlas tirgus ir perspektīvs Latvijai, ņemot vērā labu savienojumu ar lidsabiedrību “Air Baltic” un “WizzAir” tiešajiem avioreisiem, kā arī ar citu lidsabiedrību savienotajiem reisiem par draudzīgām cenām. Tūristi no Izraēlas brauc uz Latviju, īpaši no maija līdz septembrim, kad Izraēlā ir ļoti karsti, kā arī ir iecienījuši kūrortārstniecības iespējas, kuras piedāvā kūrorta rehabilitācijas centri un kūrortviesnīcas. Pēdējā gada laikā tūristu skaits no Izraēlas ir pieaudzis.

Izstādes ietvaros 12.februārī ar Latvijas investīciju un attīstības aģentūras un Latvijas Vēstniecības Izraēlā atbalstu tiek rīkots tūrisma darbseminārs par Jūrmalas un Rīgas tūrisma piedāvājumu Izraēlas tūrisma aģentūru pārstāvjiem. Jūrmalas/Rīgas stendā apmeklētājiem būs iespējams saņemt Jūrmalas tūrisma brošūras, informāciju par kūrortpilsētas produktiem un pakalpojumiem, tūrisma praktiskos ceļvežus, kartes, kūrortviesnīcu īpašos piedāvājumus un informāciju par lielākajiem šī gada pasākumiem kūrortpilsētā.

2018.gada vasarā tūristu skaits no Izraēlas bija atuveni 2% no tūristu kopskaita, kuri pavadījuši laiku Jūrmalas naktsmītnēs. Salīdzinotā ar 2017.gada vasaru, pieaugums bija 90%, izvirzot Izraēlu 9.vietā pēc tūristu skaita Jūrmalā.

Tūrisma izstādē Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija piedalās projekta “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana uzņēmējdarbībā” ietvaros, pamatojoties uz Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija un VA „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” noslēgto vienošanos Nr. SKV-TL-2016/21.

ERAF logo