Restorāni Latvijā rezervēt

Viesnīcas Latvijā rezervēt

Semināru sērija Hotel Digital Lab 2018. gadā sniedz ieskatu izmitināšanas industrijas aktuālākajās tēmās un sniedz padomus, kā atšifrēt tendences, kas nosaka viesnīcu izplatīšanas nākotni. Semināri sniedz unikālu iespēju dalīties pieredzē, mācīties un iedvesmoties.

Datums: 21. marts

Norises vieta: Rīga, Aldara alus darbnīca, Tvaika iela 44.

Semināra norises laiks: 9:30 – 13:30

Seminārs ir bezmaksas. Informācija par semināra dalībniekiem, darba kārtību un reģistrāciju ir pieejama zemāk esošajā hipersaitē:

http://hoteldigitallab.com/riga/

28. februārī, viesnīcā Bellevue Hotel Riga, notika Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas biedru kopsapulce un konference, kā arī darbseminārs ar piegādātājiem un pakalpojumu sniedzējiem.

Konferencē ar tēmu „Vērtības biznesā” uzstājās Ilze Seisuma un Arvis Zēmanis ar tēmu „Kas ir bāru trends? Kā un kur mainās bāru trendi? Kāpēc jāseko līdzi bāru trendiem?".

Kopsapulces laikā tika sniegta atskaite par paveikto 2017.gadā un plānoto 2018.gadā, kā arī apstiprināts LVRA budžets.

Liels paldies, viesnīcas Bellevue Hotel Riga kolektīvam par atbalstu un palīdzību kopsapulces un konferences organizēšanā!

 

2017.gada 1.februārī notika jau trešā darba grupas sanāksme nozares likumdošanas iniciatīvu virzīšanai. Darba grupā piedalījās Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas pārstāvji, nozares uzņēmumi (restorāni, bāri, kafejnīcas), Finanšu ministrijas, Valsts ieņēmuma dienesta un Ekonomikas ministrijas pārstāvji.