Restorāni Latvijā rezervēt

Viesnīcas Latvijā rezervētLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija 2016.gada 21.septembrī kafejnīcā/grauzdētavā Rocket Bean Roastery noturēja valdes sēdi, kuras laikā tika apskatīti sekojoši jautājumi:
  • Par jaunu biedru uzņemšanu;
  • Apartamenti & sharing/shadow economy;
  • PVN;
  • Priekšlikums par Anothertravelguide.lv atvasinātajiem izdevumiem;
  • Par sadarbību ar LIAA un tās pārstāvniecībām;
  • Par VRC darbu;
  • Dažādi.
Apsveicam ar pievienošanos LVRA biedru rindām apartamentus Rigaapartment.com; mobilo aplikāciju Qfer; viesnīcu Kurshi Hotel & SPA.

Liels paldies Rocket Bean Roastery kolektīvam par viesmīlīgo uzņemšanu un arī ievadkursu/apmācību Speciality kafijas pasaulē!

LVRA kopā ar biedru pārstāvētajiem uzņēmumiem no 2016.gada 7.septembra līdz 10.septembrim piedalījās ar stendu izstādē Riga Food 2016. Šogad stendā bija vērojama liela rosība. Paldies visiem, kas paspēja paviesoties un pienāca pie LVRA stenda, kā arī biedru pārstāvētajiem uzņēmumiem – Easy Wine, Rocket Bean Roastery, Arcolat, restorānam Niklāvs, Valmieras tehnikumam, Sealed Air, Fiskars/iittala, mācību centram “BUTS”, Qfer, Ogres tehnikumam, Blind Dream, Jelgavas amatu skolai, 3 Pavāru restorānam par aktīvo dalību LVRA stendā.


 
 


Lietus un aukstais vējš nesagrāva mūsu sportisko garu. Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija ar visiem sportot gribētājiem tikās Bauskas novada “Rožmalās” 11. jūnija rītā! Laiks mūs nelutināja, toties kolēģu, draugu un “Rožmalu” kolektīva smaidi mūs visus sildīja.

Kopumā uz spēlēm ieradās 10 komandas – “Viesnīcu tekstils”, “Moonshine”,” Radisson Blu Daugava”, “Park Hotel Latgola”, “RadissonBlu Latvija 1”, “Radisson Blu Latvija 2”, “Mogotel”, “Radi un Draugi”, “Bellevue Park Hotel Rīga” un “Dome Hotel & SPA”.

Lasīt tālāk ...

Latvijas Republikas vēstniecībā Gruzijā 6. jūnijā notika pasākums “Atklāj daudzveidīgo Latviju, kas tika organizēts Gruzijas tūrisma nozares profesionāļiem.

Latvijas Republikas vēstniecība, Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija, aviokompānija airBaltic un citi pārstāvji no Latvijas, sniedza informāciju par iespējām Latvijā kā tūrisma galamērķī, gan individuālajam, gan grupu tūrismam, darījumu un medicīnas tūrismam.

Lasīt tālāk ...


 

Aicinām biedrus un sadarbības partnerus, kopā ar ģimenes locekļiem, radiem un draugiem piedalīties
Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas ikgadējā pasākumā – LVRA Vasaras sporta spēlēs!

Priecāsimies sveikt ikvienu no jums LVRA Vasaras 14. sporta spēlēs, 2016. gada 11. jūnijā,
atpūtas kompleksā “Rožmalas”,
Bauskas novadā.

Kā allaž, sportiski atraktīvās disciplīnas - komandu un individuālās sacensības!